Fan Shop
2019 ICF CSL World Cups - Lee Valley | Bratislava | Ljubljana | Markkleeberg | Prague

V Praze – Troji už tento víkend závod ICF World Ranking Race

hilgertovaKompletní česká reprezentace vodních slalomářů, vrcholné sportovní výkony, bohatý program, otevřená relax a foodtrucková zóna. Čeká nás první z dvou letošních vrcholných mezinárodních akcí ve vodním slalomu v Praze – Troji. Už tento víkend se přesunou světoví závodníci na druhý ročník ICF World Ranking Race 2019 právě na oblíbené umělé slalomové trati v Troji (3. - 4. srpna 2019). Zájem o start v Praze překvapil pořadatele.


Po velmi úspěšném prvním ročníku se do pražské Troje vrací ICF World Ranking Race. Mezinárodní závod nejvyšší úrovně se bude konat 3. a 4. srpna 2019. Počet lodí startujících za stát není omezen, a tak si v Troji může zazávodit prakticky každý.

Rádi bychom vás a sportovní fanoušky pozvali ke startu v prostředí mezinárodní konkurence. Závodníky čeká kvalitní zázemí převyšující kvalitu Českých pohárů, včetně prize money pro všechny kategorie a jedinečná atmosféra, kterou je již pražská Troja pověstná. Kromě nabitého startovního pole se můžou těšit na bohatý doprovodný program, který zaujme všechny nejen sportovní fanoušky.

Vloni si například vítězství mezi kajakářkami dokázala vybojovat Štěpánka Hilgertová, mezi muži Vít Přindiš a na singlkanoe Tomáš Heger a Luuka Jonesová. V programu bude opět i C2 mužů a C2 mix.

Ukázat, že vodní slalom je sport, který opravdu baví – to byl jeden z hlavních cílů ředitele organizačního výboru Lukáše Přindu a jeho spolupracovníka Ludvíka Medřického. „Nečekali jsme tak obrovský zájem ze strany mezinárodních federací. Francie bude mít více než 100 závodníků a celkový počet startujících se blíží k 600,“ popisuje Přinda přípravy závodu. „Startuje kompletní česká i slovenská reprezentace ve vodním slalomu.“

Novinkou je otevřená relax a foodzóna. „Jsou tu umístěné foodtrucky, takže to v Troji nemusí být jen sportovní, ale i gastronomický zážitek – od burgeru přes donuty až po italské prosecco. A samozřejmě kavárna a koncerty,“ dodává Medřický.

Vstupné je pro všechny fanoušky volné.

Více o WRR na sociálních sítích Canoe Slalom Prague a #czechcanoe.

Výsledky LIVE: https://live.results.cz/schedule.php?event=201841wrr

Oficiální stránka: http://vodackyareal.cz/wrr

Live stream: https://www.youtube.com/user/slalomtroja