5. ČP - komentátoři blogují

V Kanoistickém areálu v Praze - Troji právě probíhá 5. Český pohár ve vodním slalomu. Online výsledky můžete sledovat zde.

Přímo z komentátorské věže vám budeme přinášet aktuální informace o průběhu závodu.

15:16 - Z komentátorské věže se v blogu loučíme a těšíme se nejlépe na viděnou při závodě Světového poháru, který bude hostit Kanoistický areál v Praze - Troji od 18. do 20. června 2010. Přejeme hezký den.

15:16 - Po finále B kategorie C1 muži proběhne slavnostní vyhlášení 5. Českého poháru ve vodním slalomu a na něj navážou další kategorie

15:15 - Staruje kategorie C1 muži, konkrétně finále B

15:11 - "Singlířky" uzavřely dnešní hlavní program, finále A.

15:11 - V kategorii C1 ženy byla nejrychlejší Anna Kašparová, která porazila Kateřinu Hoškovou

15:05 - Ale vítězem se stává Ivan Pišvejc, s časem 88.93, druhý Vít Přindiš se o vítězství připravil jedním dotykem na bráně, třetí skončil Lukáš Kubričan

15:04 - Vavřinec Hradílek dostává padesátivteřinovou penalizaci a bude tedy ve finále A poslední

15:03 - Do vedení jde Vít Přindiš s časem 90.65, a to i se dvěma trestnými vteřinami

15:02 - Pavel Kubričan nestačil na čas svého bratra ani Jana Vondry a je zatím třetí

15:01 - Lukáš Kubričan už ovšem na čas Jana Vondry stačil a dostává se na první místo

15:00 - Michal Buchtel se jedním dotykem připravil o průběžné první místo a s časem 93.47 je zatím druhý

14:59 - Tomáš Maslaňák na něj nestačil a je zatím druhý

14:57 - Jan Vondra dojíždí do cíle se zatím čtvrtým nejrychlejším časem dnešního dne, 92.04

14:56 - Zdeněk Ornst ustavuje čas 96.25

14:54 - Startuje poslední kategorie, K1M

14:51 - A na první místo se časem 102.29 dostali favorité, Volf-Štěpánek. Druhé místo si odnášejí Přinda-Havlíček, třetí dvojice Karlovský-Jáně

14:51 - Dvojice Koplík-Vrzáň se chybou na bráně č. 14 a padesátivteřinovou penalizací připravila o všechny naděje

14:49 - 107.57, nový nejlepší čas a deblkanoje Přinda-Havlíček

14:48 - Na vedoucí místo se časem 110.70 dostala dvojice Kašpar-Šindler

14:46 - Dvojice Vlček-Hammer si vinou padesátisekundové penalizace musí nechat zajít chuť na dobré umístění

14:45 - Dvojice Pospíšil-Malý už ovšem ano a s časem 111.62 se dostává do vedení

14:44 - Deblkanoje Medřický-Ebel je nijak neohrozila

14:42 - Dvojice Pražan-Proks ustavují čas 121:63

14:41 - Startuje kategorie C2

14:38 - Ovšem s časem 106.53 se vítězskou 5. ČP v kategorii K1Ž stává Kateřina Kudějová. Druhá je Veronika Vojtová, třetí příčku si vyjela Eva Ornstová

14:37 - Eva Ornstová s dvěma doteky zatím na druhém místě

14:35 - A opět změna na první pozici, s časem 112.75 se na ni dostává Veronika Vojtová

14:34 - Karolína Galušková byla potrestána padesátivteřinovou penlizací a s časem 160.30 pro ni všechny naděje na stupně vítězů zhasly

14:33 - Na první místo se dostává Anna kašparová časem 115:45

14:32 - Na druhé místo se dostává Pavlína Zástěrová s časem 124: 38

14:31 - Markéta Sušánková se dostala na první pozici s časem 119.33

14:30 - jako první jela Martina Benešová, s časem 124.97

14:28 - začíná finále A kategorie K1Ž

14:26 - Stanislav Ježek se s časem 95.93 dostal pouze na druhé místo, vítězem kategorie C1 se tedy stává Vítězslav Gebas, druhý Stanislav ježek, třetí skončil Tomáš Indruch

14:25 - na první místo jde Vítězslav Gebas, 95.53

14:24 - Na druhé místo se s časem 102.44 dostal Tomáš Karásek, i se dvěma doteky na brankách

14:23 - A opět změna ve vedení, na první místo se dosává Tomáš Indruch s časem 96.69

14:21 - Na druhé místo ho ale odsouvá Martin Říha s časem 102.91

14:20 - Jakub Jáně se s časem 106.51 dostává na první místo

14:19 - Jan Rašek, čas 110.06, průběžně druhé místo

14:17 - Jan Busta se dostal do vedení s časem 107.09

14:15 - Do trójských vln se vrhl jako první ve finále A Michal Pešek, po kvalifikaci desátý, a ustavil čas 112:40

14:10 - Za pět minut začne finále A, deset nejlepších lodí v každé lodní kategorii, v pořadí C1, K1Ž, C2, K1M

13:03 - Z komentátorského stanoviště se vám přihlásíme za necelou hodinu, zhruba 5 minut před začátkem
finále A

13:02 - Singlířky uzavřely kvalifikační jízdy a začala polední přestávka. Start finále A kategorie C1 muži je plánován na 14:00

13:00 - Časem 165,39 vyhrála kategorii C1Ž Anna Kašparová, druhá skončila Kateřina Hošková.

12:56 - První jede Petra Fryšová, která ale nezvládla eskymácký obrat a musela opustit loď

12:56 - Startuje poslední kategorie, C1 ženy

12:55 - Z 10. místa postupuje Zdeněk Ornst, prvním nepostupujícím je Ondřej Tunka

12:54 - Kvalifikační jízdu vyhrál Ivan Pišvejc.

12:52 - Na startu jen Hradílek

12:50 - Ivan Pišvejc se dostal pod 90 sekund a je na 1. místě

12:48 - Luboš Hilgert se dostává na 1. místo o dvě destiny sekundy

12:45 - Rozdíl mezi 3. a 6. kajakářem je pouhá 1 sekunda.

12:45 - Čas Pavla Kubričana odolává, Ondřej Tunka se řadí na 2. místo.

12:41 - 92,65 stanovil Pavel Kubričan u 1. místa. V jízdě byly ještě rezervy, čekáme na prvního závodníka, který pojede pod 90 sekund.

12:40 - Jiří Dupal na prrůběžném prvním místě.

12:39 - Začíná 20 nejlepších kajakářů

12:37 - Velmi rychlá jízda Ondřeje Zajíce, rychlejší než Stanislava Ježka. Se 4 trestnými vteřinami je na 1. místě s časem 98.22

12:34 - Jaroslav Strnad jel velmi rychle, ale 4 trestné vtěřiny ho posunuly na 4. pozici.

12:32 - Tomáš Macášek se jako první kajakář dostal pod 100 s a konkrétně se časem 99,80 dostává na 1. místo.

12:31 - Ladislav Voves mění svého kolegu z týmu na první pozici.

12:30 - Pavel Prell jde na 1. místo.

12:26 - Protivodná branka č. 17 dělá problémy i kajakářům, několik sekund ztratil i Jiří Smažík.

12:23  - Na první místo se s časem 105,06 dostal David Mrůzek

12:21 - Petr Binčík má velké problémy u branky č. 14 a předvádí surfing pozadu. Situaci ale nakonec vyřešil a v závodě pokračuje.

12:16 - Vítejte při sledování 5. Českého poháru ve vodním slalomu. Právě probíhá kvalifikační jízda kategorie K1M. Suverénní byly jízdy vítězů jednotlivých kategorií. Singlkanoe ovládl Stanislav Ježek, deblkanoe dvojice Volf -Stěpánek a mezi kajakářkami byla nejrychlejší Kateřina Kudějová.