Doprovodný program

Jako každý rok se můžete vedle špičkových sportovních výkonů těšit i na bohatý sportovní program. I letos jsme pro vás připravili oblíbené bungee trampolíny, které budou v provozu během celého víkendu. K dalším adrenalinovým atrakcím patří zdolání naší lezecké stěny, kde vás budou jistit instruktoři z FTVS UK s platnou licencí.

Pro děti, které rády tvoří a chtějí si namalovat loď, vodáka, či jiný vodácký motiv jsme letos připravili novinku - dětské výtvarné studio. Nechte děti tvořit a rozvíjet fantazii pod vedením profesionálních lektorů. Odměnou vám bude hodnotné umělecké dílo a čisté dítko.

Někdo si rád zvýší adrenalin při sázení a tipování na výsledek závodu. Neváhejte a vsaďte si na svého favorita přímo u trati v sázkové kanceláři Tipsport. Nejmenší diváci si svůj adrenalin mohou zvýšit v nafukovacím hradě nebo na dětském hřišti přímo před restaurací v areálu závodu.

V neděli během polední přestávky a oběda vám na hlavním pódiu bude hrát kubánská formace Santy y su Marabu, která dokáže navodit karibskou atmosféru i v pražské Troji. Na závěr se v neděli těsně před slavnostním zakončením představí na hlavním pódiu oddíl sportovního rock’n’rollu ze Sokola Kampa.

V průběhu víkendu vám taky představíme nově se rozvíjející vodácký sport tzv. standup padling. Budete mít možnost si pádlování vyzkoušet na klidné vodě a předvedeme vám jak se dá ve stoje pádlovat v peřejích. Nevěříte? Podívejte se na olympionika ve vodním slalomu Pavla Jandu o nedělní polední pauze.

Zdá se vám to za 50,- Kč málo? Jestliže ano, nevyhazujte svoje vstupenky, které jsou slosovatelné a přijďte před slavnostním vyhlášením před hlavní pódium. Každý den vylosujeme tři šťastné výherce, kteří obdrží věcné ceny a navíc můžete podpořit svoje favority při oficiálním vyhlášení vítězů. V případě hlavní ceny se můžete těšit na vouchery na rafting pro 4 osoby v Troji od FTVS UK, 60 min projížďku v okolí Troje na Segway od firmy Happylife, konzumaci v hodnotě 1000,- Kč v restauraci Loděnice od firmy Troja catering a vodácké vybavení od firem Hiko a Galasport.