Závěrečný program Světového poháru začal

Dnes se rozhodne o vítězi kajaků. Kajakářky odstartovaly semifinálovou jízdu v deset hodin, kajakáři začínají o hodinu později. Finále, v němž se v každé kategorii utká deset závodníků, začíná ve 14.00 hodin. Přijďte podpořit naše závodníky a užít si příjemný den! Kromě sportovních zážitků vás totiž čeká i pestrý doprovodný program. Vstupné činí 50 Kč, ale vstupenky jsou slosovatelné a skýtají zajímavé ceny. Závody můžete sledovat i v přímém přenosu na ČT4 Sport nebo prostřednictvím živých výsledků na těchto stránkách a také v našem on-line zpravodajství.

Adrenalin vám kromě závodů nabídne i doprovodný program – bungee trampolíny, lezecká stěna, pro děti nafukovací hrad. V polední pauze se můžete těšit na hudebně-taneční vystoupení akrobatického rock’n’rollu v podání členů Sokolu Kampa.

Chcete-li si při závodech užít ještě větší napětí, můžete si přímo u trati vsadit na výsledky v sázkové kanceláři Tipsport.

Díky slosovatelným vstupenkám můžete vyhrát zajímavé ceny. V případě hlavní ceny se můžete těšit na vouchery na rafting pro 4 osoby v Troji od FTVS UK, 60 min projížďku v okolí Troje na Segway od firmy Happylife, konzumaci v hodnotě 1000,- Kč v restauraci Loděnice od firmy Troja catering a vodácké vybavení od firem Hiko a Galasport.

Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno na 15.45 hodin.

Nejlepší český i nejlepší slovenský závodník s nejvyšším umístěním napříč všemi kategoriemi obdrží zvláštní bonus. Firma Oresi kuchyně, hlavní partner Světového poháru v Troji, jim věnuje poukaz na novou kuchyni v hodnotě 80 000 Kč, resp. 3000 euro.

Dalším hlavním partnerem, který uspořádání závodů Světového poháru v Tróji svým laskavým přispěním umožnil, je pojišťovna Uniqa.