Semifinále kajakářů vyhrál Molmenti, Hradílek druhý

MolmentiDan
Daniele Molmenti
S časem 88.32 zvítězil úřadující mistr světa Daniele Molmenti (ITA) v semifinále kajakářů. Nejrychlejší muž kvalifikace Vavřinec Hradílek (CZE) byl na dnešní přestavěné trati druhý s časem 90.18. Třetí nejlepší čas 90.49 zajel nadějný mladý Němec Hannes Aigner.

Kompletní výsledky kajakářského semifinále zde.

Stabilně dobrou jízdu zajel i Slovinec Peter Kauzer (4. místo s časem 90.63),  který je průběžným vítězem letošního Světového poháru a ve finále bude usilovat o celkové vítězství. Naopak se příliš nedařilo olympijskému vítězi Alexanderovi Grimmovi (GER), který do desetičlenného finále neprošel, skončil až dvanáctý.

Z Čechů bude do semifinále následovat Hradílka i Jiří Prskavec a také Luboš Hilgert, naopak naděje Víta Přindiše zhatilo nesprávné projetí branky.