Semifinále kajakářů zvládl nejlépe Cipressi

CipressiSemifinálovou jízdu kajakářů na mistrovství světa ve vodním slalomu 2006 v Praze-Tróji vyhrál Stefano Cipressi. Na 410 metrů dlouhé trati s třiadvaceti slalomovými brankami a převýšení 3,6 metrů dosáhl Italský kajakář výsledný čas 98, 67 a to bez trestných vteřin. Druhé místo obsadil Julien Billaut z Francie v čase 101,32 (0) a třetí dojel se ztrátou +3,18 na vedoucí pozici Němec Alexander Grimm.

Z českých borců se do finálové desítky dostal pouze Lukáš Kubričan na 4. místě, který na medailovou pozici Grimma ztrácí zanedbatelných 21 setin sekundy. Kromě něj si do finále probojovali ještě tito borci: 5. Kauzer (SLO), 6. Paulini (ITA), 7. Kurt (SUI), 8. Lefevre (FRA), 9. Cibák (SVK) a 10. Walsh (GBR)

Start finálové jízdy kategorie K1-M je podle programu naplánován na 17:30 h.