Pozvánka pro fanoušky

MILÝ SPORTOVNÍ FANOUŠKU,
rádi bychom tě pozvali na MISTROVSTVÍ SVĚTA ve vodním slalomu, které se koná na začátku srpna (2.-6.8.) v české metropoli.
Jak jistě víš, vodní slalom a slalomáři (Hilgertová, Pavelková, Jiras-Máder, Volf-Štěpánek, Indruch a další) patří k těm, kteří pravidelně vozí medaile ze světových soutěží, a letos budeš mít šanci je vidět na vlastní oči a k lepšímu výsledku je povzbudit vlastními hlasivkami!!! Není to skvělá šance?

Kromě českých reprezentantů budou na startu závodníci z 80 zemí světa. Jak ze slalomových velmocí jako je Německo, Slovensko, Francie, tak ze zemí, kde je slalom velkou novinkou – Indie, Thajsko, Malajsie…

O programu a vstupenkách dostaneš informace ve své cestovní kanceláři, na webových stránkách www.slalomtroja.cz nebo napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijď, zúčastníš se jedné z největších sportovních akcí tohoto roku, uvidíš krásné výkony a užiješ si super atmosféru MISTROVSTVÍ SVĚTA.... nebudeš litovat.

 

 

Organizační výbor MS ve vodním slalomu.